güzel
yeni
Zebra Safari

Zebra Safari

Tuşlar:

fare
Zebra Safari oyunu. Çizgili yaban eşeği zebra ile safari macerası zamanı. Zebranın arabasını çayırdaki engellerden yol ve köprü yaparak geçiriyoruz.

Nasıl Oynanır;

Start game yazılı butona basacağız. Sonraki sayfada new game yazısından devam ediyoruz. Tanıtım kısmını fare ile tıklayıp geçetiğimizde oyunumuz başlıyor. İlk bölüm alıştırma yapıyoruz. Ok işaretleri ile gösterilen yerlere tıklayalım. Oyunda safari gezisine çıkan zebra yolda bazı engellerle karşılaşıyor. Bizde çizgli yaban eşeği zebranın yolundaki engelleri kaldırıp safariye devam etmesini sağlıyoruz.

Zebranın arabasının önündeki engeli kaldırmadan önce yoldaki tuzağı halletmeliyiz. Bu tuzaklar küçük bulmacalar halinde oluyor. Belli bir sıra ve zamanlamayla kutuları patlattığımızda yol zebra için güvenli hale gelecek. Üzeri kapatılması gereken çukur tuzaklar ve avcılar zebra için tehlikeli. Zebramız bunların olduğu yerden geçemez. Yol geçiş için hazır olduğunda arabanın önündeki engeli kaldırıyoruz ve zebra safariye devam ediyor.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Safari Time

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar