güzel
yeni
Değişen Göz

Değişen Göz

Tuşlar:

hareket: yön tuşları veya w,a,s,d, zıplama: yukarı hareket tuşu veya boşluk tuşu, görüş değiştirme: 1,2,3,4
Değişen Göz oyunu oyna. Tek gözlü canavarın acayip diyarlarda geçen macerası. Geçiş yaptığı dünyalar arasındaki farkları kullanarak yolumuzda ilerliyoruz.

Nasıl Oynanır;

Oyunda bölüm başlarken sağ tarafta gösterilen nesneyi bulmalı ve geçiş kapısından geri dönmeliyiz. Değişen Göz ile önümüze bir engel çıktığında veya gidecek yol olmadığını düşündüğümüz yerlerde diğer görüşlerden birini seçip farklı bir dünyanın içine geçiş yaparak yolumuza burdan devam ediyoruz. Oyunda nereye gideceğimizi oyunun sağ üst köşesindeki help kısmının altındaki on-off seçeneğini on yapıp yardım ayarını açarak bu kısımdaki hint yazısını tıklayıp yardım alabiliyoruz. Dünyalar arasında geçiş yaptığımız kapıyı gözlerden bir tanesiyle görebilir ve kapıyı geçiş için kullanabiliriz. Diğer gözlerin görüşlerinde geçiş kapısı siyah nokta olarak görünüyor, her bölüm siyah noktaya ulaşıp gerekli göze geçiş yaparak ilerliyoruz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Ms Vision By Proxy

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar