güzel
yeni
Köy Savunması

Köy Savunması

Tuşlar:

fare
Köy Savunması Oyunu. Köyünü savaşçı kabilenin saldırılarından koru. Savunmanı güçlendirmek için asker, suvari ve okçulardan ordu kur.

Nasıl Oynanır;

Üye olmadan oynamak için Play as guest butonlarına basalım. Menüden play butonuna basalım. Oyunun nasıl oynandığını gösteren bilgilendirme kutusu çıkacak. Ok yazısına basarak geçelim. Oyunda 4 zorluk dereceli harita var. Önce en kolay olan normal bölümden başlıyoruz. Normal yazılı kutuyu tıklayıp devam edelim. Şimdi oyun haritasındayız. Sol üst tarafta bulunan köyün üzerine tıklayalım. Ardından play butonuna basarak oyunu başlatıyoruz. Surla çevrili küçük bir kale köyümüz, çevresinde de ağaçlar ve madenler var. Oyunda her şeyi fare ile üzerine gelip bekleterek yapıyoruz. Faremizi ağaç ve madenlerin üzerine getirelim. Böylelikle ihtiyacımız olan puanları toplayacağız. Bazı altın madenlerinden daha hızlı puan toplanıyor. Sol üst köşede elimizde ne kadar altın ve ağaç olduğu yazıyor. Köyümüzün içinde boş daireler görüyorsunuz. Burası bizim asker yetiştirilen binaları inşa edeceğimiz topraklar. Faremizle üzerine gelip inşaatın bitmesini bekliyoruz. Hepsi bu. Asker yetiştirmek içinde yine bu binaların üzerine geliyoruz ve puanımız yettiği kadar asker ordumuza katılıyor. Köyde hazr yapılmış bir bina var. Bunun üzerine geldiğimizde yeni ve daha büyük bir bina, aynı zamanda daha güçlü bir duvar inşa ediliyor. Saldırgan kabile köye ulaştığında surları yıkmaya çalışacak. Sol alt köşedeki gösterge surun hasar durumu. Suru yıkmayı başarırlarsa köyü fethedip ele geçiriyorlar. Köy savunmamızın başarılı olması için tüm saldırıları durdurmalıyız. Sağ alt köşede kum saati ile kaç saldırı olacağı ve saldırının zamanını öğreniyoruz. Başarılı olduğumuzda köy savunması bir sonraki direniş için ilerliyor. Bölüm aralarında askeri gücümüzü geliştirecek özellikler alıyoruz. Savaş sırasında zayıflayan askerlere yardım için faremizle yaralı askerlerin üzerine gelip onları iyileştiriyor, ayrıca istilacı saldırganların üzerine gelip kılıcımızla savaşarak ordumuza destek olabiliyoruz. Köy savunmamız güçlendikçe istilacılar daha farklı savaşçılarla saldırıyorlar. Saldırgan kabileyi yenmek için yeni bir köyde daha savunma kurun ve savaşı kazanın.

İyi eğlenceler. OyunDedem.com

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Battle Panic

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar