güzel
yeni
Savaşan Gezegenler

Savaşan Gezegenler

Tuşlar:

1 kişilik: seçme: yön tuşları, ateş: x, 2 kişilik: 1. oyuncu: seçme: a,s,d, ateş: w, 2. oyuncu: seçme: yön tuşları, ateş: yukarı yön tuşu
Savaşan Gezegenler oyunu oyna. İki savaşçı gezegen. Füzeler ve jetlerle dünyalar arası savaş. Zafer için savaşan gezegenler. 2 kişilik oynanabilen gezegen savaşları oyunu.

Nasıl Oynanır;

Tek kişilik oyun için singleplayer, 2 kişilik oynamak için two player butonuna basıyoruz. Tek kişilik oyunda bölümlü(campain) ve hayatta kalma(survival) seçenekleri var. İstediğimizi tıklayıp skip butonundan oyunu başlatıyoruz. Savaşan gezegenler diğerini yok etmek için füzelerini ve jetlerini gönderiyor. Alt tarafta sırasıyla füze, bizim yönlendirdiğimiz füze, gezegen koruması ve uzay jetlerimiz bulunuyor. Bizim yönlendirdiğimiz füzeyi rakip gezegenin güçlerini vurmak için kullanabileceğimiz gibi uzaydaki puan paketlerinide toplayıp bunlarla yeni uçaklar alacağız. Gezegenlerin güç durumları kırmızı çubukla gösteriliyor. Gücü tükenen gezegen patlayacak. Dünyamızı korumak için düşman kuvvetlerini uzak tutmalıyız. Gezegeninizi koruyun ve uzay savaşını kazanın.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Worlds at War

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar