güzel
yeni
Savunma Hattı

Savunma Hattı

Tuşlar:

fare
Savunma Hattı oyunu oyna. Özel harekat kuvvetleri ile komuta kontrol bölgesini savun. Son cephe oluştur ve savaş. Askeri strateji ve taktik oyunu.

Nasıl Oynanır;

Yükleme tamamlandıktan sonra çıkan play yazısına tıklayacağız. Ana sayfada start butonundan ilerliyoruz. Kayıt sayfasında new game butonlarından birine tıklayalım. Bölüm listesi gelecek. Resmi gösterilen bölümü seçelim. Difficulty kısmından zor ve kolay oynama ayarı yapılabiliyor. Bu sayfadan launch butonu ile devam ediyoruz. Açıklamaları next butonundan geçtiğimizde oyun başlıyor.

Özel harekat kuvvetleri ile savunma savaşı yapacağız. İlk olarak ok işareti ile gösterilen yerlere adamlarımızı yerleştiriyoruz. Bu şekilde binaların üzerine savunmacılarımızı koyup cephe hattı oluşturacağız. İlerleyen bölümlerde savunma araçlarının üzerine tıklayıp onları geliştirmek mümkün olacak. Ayrıca sol alt köşede helikopter ve uçak ile bombalama güçlerimizde oluyor. Bunları alıp yoldan geçen düşman askerlerinin üzerine bırakıyoruz. Her bölümde ne kadar saldırı olacağı sağ alt köşede yazacak. Puan durumu ve kalan can sayısı ise sol üst köşede gösteriliyor. Bölüm aralarında upgrades sayfasından defans gücümüzü geliştirmeliyiz. Son ve güçlü bir savunma cephesi oluştur ve savaş, düşman ilerleyişini durdur. Yeni askeri strateji ve taktik oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Command & Control: Spec Ops

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar