güzel
yeni
Toplam 2048 Yardımlı

Toplam 2048 Yardımlı

Tuşlar:

hareket: yön tuşları veya w,a,s,d, geriye alma: b veya sağ menüden tack back altındaki butonlardan, yardım: sağ menüden autoplay altındaki butonlardan, yeni oyun: n
Toplam 2048 Yardımlı oyunu oyna. Hamleyi geriye almalı ve hamle yardımı bulunan 2048 zeka oyunu. Kutuların sayılarını topla, 2048 sayısına ulaş.

Nasıl Oynanır;

Yükleme tamamlanınca 2048 oyunu başlamış oluyor. Üzerinde sayı yazan kutular var. Başlangıç sayısı 2. Bu 2 sayısı yazan kutuları üst üste getirdiğimizde kutular birleşiyor. Aynı zamanda üstlerindeki sayılarda toplanıyor. kutuların birleşebilmesi için üzerindeki sayıların aynı olması lazım. 2'ler 2 ile, 4'ler 4 ile gibi. Bu şekilde kutuların sayılarını toplayıp sonuç olarak 2048 sayısına ulaşmaya çalışıyoruz.

Oyunda yardım ve geri alma özellikleri bulunuyor. Yaptığımız bir hamleyi geri almak için b tuşuna veya sağ menüdeki 1 move yazılı butona basıyoruz. Bu şekilde istediğimiz kadar hamleleri geriye doğru alabiliriz. Oyunu daha hızlı geriye sarmak için 10 movies ve 100 movies butonlarını da kullanabiliriz. Sonraki hamle yardımı için autoplay kısmındaki butonlardan yararlanıyoruz. Sırasyıla 1, 10, 100 hamle ileri alabilir veya tüm oyunu bilgisayarın oynamasını sağlayabiliriz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

2048 Analyze

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar