güzel
yeni
Totem Uyandırma 2

Totem Uyandırma 2

Tuşlar:

fare
Totem Uyandırma 2 Oyunu Oyna. Taş totemleri uyandırma yolunu bul. Yerli kabilesi ile hindistan cevizi fırlatarak totemi uyandır.

Nasıl Oynanır;

Play yazılarını tıklayıp 1. bölümden devam ederek oyunu başlatalım. Hindistan ceviziyle totemi vurup uyandıracağız. Yerlinin elindeki hindistan cevizini fırlatacağımız yeri faremizle hedef alıyoruz. Hedef aldığımız yer beyaz çizgiyle gösteriliyor. Ne kadar düz çizgi olursa o kadar hızlı fırlatıyoruz. Daha hızlı atmak için faremizi uzaklaştırıyor, yavaş atmak için yakınlaştırıyoruz. Hindistan cevizini totemi vuracak noktada olan yerliye gönderiyor ve totemi hedef alarak onu uyandırıyoruz. Bölümler ilerledikçe karşımıza çeşitli engeller çıkıyor. Tahta engelleri cevizle parçalıyoruz. Bazı yerlerde patlayıcı bombalar da var. Bombaları üzerine tıklayıp patlatacağız. Taş kapı engelleride hindistan cevizini düğmelerine fırlatarak açıyoruz. Bazı engelleride faremizle hareket ettirip kaldırabiliyoruz. Zamanlama ve beceri gerektiren bölümleriyle bulmacalı bir zeka oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Totems Awakening 2

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar