güzel
yeni
Zombi Saldırısı

Zombi Saldırısı

Tuşlar:

fare
Zombi Saldırısı oyunu. Cephe hattında zombilerle son savaş. Stratejini belirle, yola güçlü bir savunma hattı kur ve zombileri yok et.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna basıyoruz ve ilk yol savunması ile oyun başlıyor. Sol alt köşede kullanacağımız savunma araçları var. Faremizle alıp istediğimiz yere koyabiliriz. Herbirinin üzerinde kaç puan ile alındığı yazıyor; elimizde varolan puan ise sağ üst köşede gösterilecek. Zombileri patlattıkça puan kazanılıyor. Yerleştirdiğimiz bir savunmacıyı daha da güçlendirmek veya kaldırmak için alt taraftaki upgrade ve sell butonlarına basıyoruz. Zombiler turuncu çerçeve içinde bulunan ok işaretli yerden gelip diğer ok işaretli kapıya doğru hareket edecek. Yol üzerinde bazı engeller var, bizde zombilerin geçiş yerlerine göre strateji oluşturup savunma hattı kurarak onları durdurmaya çalışıyoruz. Yoldaki doğru alanları tuttuğumuzda araçlarımız zombileri vuracaklardır. Zombilerin gelmesi için sağ alt köşede bulunan next butonuna basacağız ve daha sonra belli aralıklarla takımlar halinde saldıracaklar. İstersek next butonuna tekrar tekrar basarak zombilerin gelmesini sağlayabiliriz. İyi ve sağlam bir savunma kurduysak next butonuna basın ve bırakın gelsinler! Alayını yok edecek savunmacılarımız onları bekliyor olacak. Zombi Saldırısı bölümlerden oluşuyor. Her yol savunmasında sağ alt köşede wave yazısının karşısındaki sayı kadar saldırıda başarılı olursak diğer bölüme geçiyoruz. Savunmamızın kaybetmemesinin şartı ise üst orta kısımda lives yazısı ile gösterilen sayı kadar bulunan can hakkımızı sıfırlamamak. Her zombinin yolu geçmesi bir can hakkımızı alıyor. Cephe hattındaki son zombi savaşında yolu savunup saldırıları durduruyoruz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Zombie Defense Agency

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar