güzel
yeni
Kahraman Okçu 2

Kahraman Okçu 2

Tuşlar:

hareket: yön tuşları veya w,a,s,d, ateş: fare, kapıdan geçme: aşağı hareket tuşu, silah değiştirme: q,e, özellikler: 1,2,3
Kahraman Okçu 2 oyunu oyna. Ejderha prensesi kaçırdı ve kalesine götürdü. Usta bir okçu adam olan kral muhafızı savaşçı olarak yola çık ve prensesi kaleden kurtar.

Nasıl Oynanır;

Play ve start butonlarına basıyoruz. Ardından new game yazılı butonlardan birini tıklayalım. Hikaye kısmı gelecek. Next butonu ile ilerleyelim ve oyun başlasın.

Kızıl bir ejderha krallığı tehdit ediyor. Halk tedirgin ve korku içinde. En son olarak prensesi ejderha kalesine kaçırdı. Ülkenin bir kahramana ihtiyacı var. İşte tam kral muhafızına göre bir görev. Usta bir okçu, savaşçı ve cesur bir adam... Yoluna çıkan kule savunmalarını ve ejderhanın ordusunu geçerek kaleye doğru adım adım ilerleyecek. Her geçen zaman daha zorlu bir engelle karşılaşan okçumuzu geliştirmeli ve silahlandırmalıyız. Bunun için öncelikle kutuları patlatıp sandıkları açarak altınları topluyoruz. Bu puanlarla dükkan kısmına girip özellikler alacağız. Dükkan kısmına geldiğimizde aşağı hareket tuşuna basıyoruz ve menü açılıyor. Okçu resminin bulunduğu menüyü açıp etrafındaki kutuların içine aldığımız araçların hangisini kullanacaksak onu tutup yerleştireceğiz. Haydi, kahramanlık seni bekliyor. Ejderhayı yen ve şatodan prensesi kurtar.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Barons Gate 2

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar