güzel
yeni
Battle Heroes 3

Battle Heroes 3

Tuşlar:

WASD ve fare ile oynanıyor.
Hem en sevilen savaş oyunu hem de kendini geliştirmen gereken süper bir oyun daha sizlerle..

Nasıl Oynanır;

Battle heroes 3 oyununda fareyle ekrana tıklamanız yada "W, A, S, D" ve yön tuşlarını kullanmanız gerekiyor. Ekrana tıkladığınız noktaya doğru karakteriniz hareket ediyor. "M" harfine tıklayarak haritayı açıp sizin ve düşmanlarınızın konumunu inceleyebilirsiniz.

SPACE tuşuna basarak ise hayvanlara ve düşmanlarınıza saldırıyorsunuz. Köyde belediye binası, kışla ve diğer yapılar bulunuyor. Belediye binasına giderek yeni görevleri alıyorsunuz. Kışladan da yeni askerler çıkartıyorsunuz. Çıkardığınız askerlerle beraber ekranda görünen sarı renkli ok yönünde hareket ederek köyün etrafında dolaşıyorsunuz. Karşılaştığınız hayvanları öldürerek et biriktiriyorsunuz.

Düşmanlarınızı öldürerek onların köylerini fethedip topraklarınızı genişletiyorsunuz. Düşmanlarınızın madenlerini ele geçirip altın ve elmas biriktiriyorsunuz. Ekranın sağ tarafından biriktirdiğiniz altın, elmas ve et miktarınızı takip edebilirsiniz. Biriktirdiğiniz altınları kullanarak askerlerinize zırh alıp yeni silahlar geliştirebilirsiniz. Böylece daha donanımlı ve güçlü silahlarla köy savunma ve fethetme işlemine devam ederek battle heroes 3 oyunu oynamaya devam ediyorsunuz.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Battle Heroes 3

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar