güzel
yeni
Beyaz Balina

Beyaz Balina

Tuşlar:

fare
Beyaz Balina Oyunu Oyna. Yavru balina Mobidik, peşindeki vahşi saldırgan avcılara karşı mücadele ediyor. Deniz üzerinde geçen bir savunma oyunu.

Nasıl Oynanır;

Alt kısımdaki click here to play yazısına tıklıyoruz. Play ve start yazılarından devam edip oyuna başlıyoruz. Beyaz balina Mobidik ile deniz altında hayatta kalma savaşı vereceğiz. Beslenmek için bulduğu herşeyi yiyen balinamız güçlendikçe büyüyecek ve dev bir balinaya dönüşecek. Üst menüdeki çubuklarda balinamızın açlık durumu gösteriliyor. Aç kalırsa balinamızı kaybederiz. Ne kadar çok tok tutarsak o kadar puan kazanıyoruz. Amacımız bu puanlarla balinamızı güçlendirerek avcıların karşısına dev bir balina olarak çıkmak. Oyunun sağ alt köşesinde şimşek işaretiyle gösterilen bir hızlanma gücümüz var. Burdaki gösterge dolduğunda fare sol tuşuyla kısa bir süre için hızlanabiliyoruz. Puanlarımızla güç almak için alt menüdeki upgrade yazısını tıklıyoruz. Açılan menüde sırasıyla büyüme, hızlanma ve güç kazanma gibi özellikler var. oyunda balina avcıları belirli aralıklarla saldırıyorlar. her saldırıyı yok ettiğimizde bir sonraki bölüme geçiyoruz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Moby Dick 2

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar