güzel
yeni
Dağ Yolu Savunma

Dağ Yolu Savunma

Tuşlar:

fare
Dağ Yolu Savunma Oyunu Oyna. Buz büyücüleri canavarlara karşı savaş yapıyor. Yolu savunun ve canavarların geçmesini engelleyin.

Nasıl Oynanır;

Play yazılarını seçelim. New game yazılarından birini tıklayalım. Açılan haritadan üzerinde start yazan flamayı tıklayalım. Zorluk seviyesi seçebileceğimiz bir menü açılacak. En kolayı easy seçeneği alttaki seçenekler seçildiğinde canavarlar daha zor yok edilecektir. Sağ taraftaki fight yazısından devam edelim. Oyun açıldığında ready yazısını tıklayalım ve oyuna hazırız. Beyaz flamaları tıkladığımızda 4 çeşit savunma büyücüsü çıkacak. Bunlardan birini seçiyoruz ve savunmacımız yol kenarında yerini alıyor. Oyunda can ve puan durumumuz sol üst köşede gösteriliyor. Sol alt köşede ise ok işaretine tıkladığımızda oyunu hızlandırabileceğimiz bir seçenek var. Hazır olduğumuzda sağ alt köşedeki kuru kafa resmine tıklayıp düşman saldırısını başlatıyoruz. Kule savunma oyununda amacımız tüm canavarları yok ederek durdurmak. Oyunun ilerleyen kısmında sağ alt tarafta birde yola asker koyma ve ateş topu atma seçeneği açılacak. Oyunun bölüm aralarında upgrades menüsünden buz büyücüsü savunmacılarımızın güçlerini artırıyoruz. Dağ yolu haritasından yeni bölümü seçerek canavarları yok etmeye devam edebiliriz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Mauled Zero

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar