güzel
yeni
Mumya Avlama

Mumya Avlama

Tuşlar:

hareket: w,a,s,d veya yön tuşları, çukur açma: k,l veya z,x
Mumya Avlama oyunu oyna. Mumya avcısı maceracının mısır piramitlerinin labirentlerinde ki mumya avı oyununu oynayacağız.

Nasıl Oynanır;

Mumya avcısı maceracının mısır piramitlerinin labirentlerinde ki mumya avı oyununu oynayacağız. Mumyaları avlamak için özel gücümüzle blokları yok ederek mumyaları bu çukura düşürüyoruz, yalnızca turuncu blokları yok etme gücümüz var. Mumyaların yukardan üstlerine atlamak yoluylada yok edebiliriz. Oyunda mumya avcısının çıkış kapısına ulaşması gerekiyor fakat kapı kapalı. Kapının açılması için labirentin çeşitli yerlerinde bulunan yeşil zümrütleri toplamak gerek. Mumya avlama oyununda bölümler ilerledikçe daha karmaşık ve büyük labirentlerle oyuna devam ediyoruz. Oyunda mumyalardan kurtulmak için lairentin karanlık bölgelerinde bulunan kapılarda saklanarak mumyalara karşı görünmez olabiliyoruz. Oyunda puanlama 3 yıldız üzerinden ve her bölümde yıldız puanı kazanmak için sağ üst köşede gösterilen kadar süre var, bu süre bittiğinde bölümü yine tamamlayabiliriz fakat yıldız puanı alamayız, oyunu ne kadar hızlı tamamlarsak ona göre 3 yıldız alıyoruz. Her bölümde 3 yıldız kazanmak çokta kolay olmuyor, çok hızlı olmalı ve mumyaları avlamalıyız. Genelde bu tür oyunlarda bölüm geçmek, bu oyunumuzda da mumyalara çok fazla yakalanmadan onları avlayıp çıkışa ulaşmak puan kazanmaya çalışmaktan daha eğlenceli olduğunu da söylemek gerek.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Curse Run

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar