güzel
yeni
Polis Kız

Polis Kız

Tuşlar:

ateş ve mermi doldurma: fare, saklanma ve bakma: boşluk tuşu
Polis Kız oyunu oyna. Özel harekat tim polisi baskın görevi yapıyor. Süper kahraman polis çete ile silahlı çatışmada. Nişancı polis savaşı oyunu.

Nasıl Oynanır;

Ana sayfada zorluk ve kolaylık ayarı, polis özelliklerini güçlendirme seçenekleri yer alıyor. "Mission start" butonuna basıyoruz. Birkaç saniye boş bir beyaz ekran gelecek. Ardından oyun başlıyor. Özel harekat tim polisi olarak çete baskını yapacağız. Görevi yerine getirmek için tek başımıza çatışma yapacağız. Yani süper polis olmalıyız. Çete üyeleri çok kalabalık olmasına rağmen polisimiz de iyi bir nişancı ve çok hızlı. Eski bir ajan olan polisimiz ustalıkla duvarların arkasına gizleniyor ve doğru zamanda ortaya çıkarak çete elemanlarını tek tek haklıyor. Elimizde bir tane silah var ve mermisi bittiğinde hemen saklanıp tekrar dolduruyoruz. Cesur polis memuru yolundaki hedefleri yok ettiğinde diğer bölmelere doğru ilerliyor. Kahraman kadın polis ile çeteyi yok et ve savaşı kazan.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Nobuyuki Forces 4

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar