güzel
yeni
Savaş Çığlığı

Savaş Çığlığı

Tuşlar:

fare
Savaş Çığlığı Oyunu Oyna. Ordu kur ve komutanı olarak askerleri savaş alanına yerleştir, yönet ve savaştır. İlerle ve ülkeleri fethet.

Nasıl Oynanır;

Play yazısına ve ardından fight yazısına tıklayalım. Üye olmadan oynamak için play offline yazısını seçelim. Tekrar fight yazısını tıklayalım. Şimdi krem rengindeki ok işaretlerine tıklıyoruz. Buradan sonra oyunda nerelere tıklayacağımız gösteriliyor. Savaş sırasındaki yeşil ok işaretiyle savaşı başlatıyoruz. Savaş bittiğinde alttaki continue yazısına tıklayıp asker alma ve savaş düzeni için askerleri yerleştirdiğimiz sayfaya geçiyoruz. Askerlerin nerden alındığı ok işaretiyle gösteriliyor. Bu kısımlara kısa bir göz gezdirip sırayla krem rengindeki ok işaretine tıklıyoruz. Daha sonra ordumuzu savaştırmak için yukardaki kılıç işaretine tıklıyoruz. Daha sonra fight yazılarından savaş meydanına geçiyoruz. Yine yeşil oktan savaşı durdurup başlatabiliyoruz. Asker yerleştirme sayfasına geri döndüğümüzde askerleri units yazısının bulunduğu yerde asker varsa onları faremizle tutup alt kısımdaki savaş bölgelerine yerleştireceğiz. Yeni asker satın almak için bu sayfadaki create yazısına tıklıyoruz. Burada sağ üst köşedeki asker resmini creature yazılı bölüme sürüklüyoruz. Buranın altında kalan bölmelerede sağ alt kısımdaki asker silahlarını seçerek koyuyuruz. Save yazısına tıklıyoruz. Açılan asker menüsünden krem renkli ok işaretine tıklayıp alacağımız asker sayısını seçerek done yazısına tıklıyoruz. Yeni askerlerimizi aldık. şimdi onları savaş meydanına yerleştirme zamanı. Askeri düzenimizide oluşturduk. Asker yerleşiminin altındaki hold yazısı askerlerin savaş sırasındaki ilerleyiş hızları. Bu yazıları slow yaptığımızda yavaş, fast yaptığımızda hızlı hareket ederler. Ordumuzu ayarladıktan sonra üst menüdeki kılıç işareti ve sonra da fight yazısından yeni bir savaşa gidelim.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Battle Cry: Age of Myths

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar