güzel
yeni
Şehir Kuşatması 4 Uzaylı İstilası

Şehir Kuşatması 4 Uzaylı İstilası

Tuşlar:

hareket: w,a,s,d veya yön tuşları, ateş: fare
Şehir Kuşatması 4 Uzaylı İstilası oyunu oyna. Dünya uzaylı istilacılar tarafından ele geçirilmiş ve dünyayı kendi yaşamları için değiştirmek istiyorlar. Savaş ve dünyayı kurtar.

Nasıl Oynanır;

Şehir Kuşatması 4 Uzaylı İstilası uzaylılarla arkadaşlarımızı kurtarmak için zorlu bir mucadeleye girdiğimiz güzel bir macera oyunu. Tüm arkadaşlarımız uzaylıların elinde esir ve tek şansları bizim onları kurtarmamız. Tüm şehirler kuşatılmış, dev sarmaşıklar arkadaşlarımızı yakalamış durumda, çevrelerinde ki tehlikeli böcekler ve uzaylılardan onları kurtarmalıyız. Uzaylı nöbetçiler arkadaşlarımızı kurtarmak için geldiğimizi farkettiklerinde ateş açacaklardır, hemen onları yok etmeliyiz. Patlamalardan kendimizi korumak için kutuları uzaktan vurmak gerek. Dünyanın istilaya uğradığı uzaylı kuşatma oyunu ile bölümler ilerledikçe özellikler gelişiyor ve yanımıza kurtardığımız arkadaşlarımızı da alıp saldırı yapıyoruz. Oyunun bölüm aralarında sağ menüden cephane, orta kısımdaki savaşçı seçme kısmından da askerlerimizi seçiyoruz. Oyun başladığında fareyle yöneteceğimiz savaşçının üstüne tıklayıp uzaylı kuşatmasındaki dünyayı kurtarmak için artık hazırız. Tüm arkadaşlarımızı kurardığımızda görevi tamamlıyoruz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

City Siege 4: Alien Siege

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar