güzel
yeni
Zombotron 2 Zaman Makinası

Zombotron 2 Zaman Makinası

Tuşlar:

hareket: w,a,s,d veya yön tuşları, ateş: fare, düğmelere basma ve kutu açma: e, mermi doldurma: r, silah değiştirme: q veya fare orta yuvarlağını döndürme yada 1,2,3 sayıları, ilk yardım: h, başlatma: boşluk tuşu
Zombotron 2 Zaman Makinası Oyunu Oyna. Bir önceki oyunda zaman makinasını ele geçiren zombotron avcısı ile yeni bölümlerde makinesi için yakıt arayacağız.

Nasıl Oynanır;

Ok işaretine tıklıyoruz. Bölüm seçme sayfası açılıyor. 1. bölümü seçiyoruz. Kısa bir yazı çıkacak, skip yazısına tıklayıp geçelim ve oyun başlıyor. Dünyayı istila eden marslı canavar zombilerin yeraltındaki karanlık tünellerinde ilerlerken tehlikeli, bir o kadarda eğlenceli maceranın içinde buluyoruz kendimizi. Zombotronlarla olan savaşımızda yeraltında çeşitli sürprizler bekliyor bizi. Güzel bir macera ve savaş oyunu. Labirent tünellerde asansörler ve geçitler bulunuyor. Buradaki yeşil ok işaretinin tam üstüne gelip e tuşuna basarak asansörleri çalıştırıp kutuları açıyoruz. Kapılar ve asansörler için düğme çalışmadığında da kablolara ateş ederek çalışır hale getirebiliyoruz. Tahta engelleri ise ateş ederek kırıp geçebiliriz.Yollar patlayıcı kutular, zombotronlar ve garip yaratıklarla dolu. Canavarları savaşta yenebilmek için kendimizi güçlendirmemiz gerekli. kutulardan, dolaplardan ve vurduğumuz zombotronlardan kalan puanları topluyoruz. Bu puanlarla tünellerde bazı yerlerde bulunan ekranlara gelip cephane ve güç yardımı alıyoruz. Oyunun sol üst köşesinde sırasıyla kullandığımız ve kalan cephane sayısı, can durumu, zırh gücü ve puan sayısı gösteriliyor.

Zombotronların hepsiyle mucadele edip çıkış yolunu bularak bölümleri geçip maceranın bir sonraki adımı için yola koyuluyoruz. Oyun Dedem size iyi eğlenceler diler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Zombotron 2: Time Machine

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar