güzel
yeni
Zombotron 2

Zombotron 2

Tuşlar:

hareket: w,a,s,d veya yön tuşları, ateş: fare, düğmelere basma ve kutu açma: e, mermi doldurma: r, silah değiştirme: q veya fare orta yuvarlağını döndürme yada 1,2,3 sayıları, ilk yardım: h, başlatma: boşluk tuşu
Zombotron 2 Oyunu Oyna. Dünyayı istila etmiş uzaylı zombi saldırısına karşı koruyun. Zombotron avcısı kahramanımız ile cesurca savaşın ve istilayı durdurun.

Nasıl Oynanır;

Play yazılarını seçelim ve 1. bölüme girelim. Tanıtım kısmı bittikten sonra alt taraftaki çıkan yazıyı geçmek için skip yazılarına tıklayalım. Karşımıza çıkan zombotron canavarlarını yok ederek ilerleyelim. Zombi avcısı olarak zombi patlatma görevini tamamladıktan sonra çıkış noktasına gelerek bölümü geçeceğiz. Oyunda bazı yerlerde özellik kutuları ve asansör düğmeleri var. Buralarda bulunan küçük yeşil ok işaretlerinin tam üzerine gelerek e tuşu ile düğmeye basıyoruz. Bazende düğmesini bulamadığımız kapı ve duvarlarla karşılaşabiliriz. O zaman ya düğme uzakta bir yerde yada düğme yerine elektrik kablosunu silahımızla kesmemiz gerekiyor. Bazı duvarlarıda patlayıcı kutuları ateşleyip yıkıyoruz. Oyunda bu şekilde çözmemiz gereken geçitler sıkça karşımıza çıkacaktır. Dünyayı zombi diyarı haline getirmek isteyen zombotron kuvvetleri arasında çeşitli zombi canavarları var. Bölümler ilerledikçe farklı canavarlar ve zor bölümlerle karşılaşacağız. Zombi avı zorlaştıkça bizde kazanılan puanlarla kendimizi geliştiriyoruz. Bazı yerlerde bulunan üzerinde yeşil ok işareti bulunan kutuları açarak cephane alma menüsünü açıyoruz. Buradan istediğimiz miktarda alalım ve zombi saldırısı sırasında cephanemiz bitmesin. Karmaşık tüneller tuzaklarla ve tehlikeli kuyularla geçilmesi zor bir yola dönüşüyor. Zombilere fazla yaklaşmadan onları yok etmek gerek. Cephane ve güç durumumuz sol üst köşede gösteriliyor.

Zombileri yok edip patlatalım ve zombotron istilasından dünyayı kurtaralım.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Zombotron 2

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar