güzel
yeni
Arkadaşım Pedro 2

Arkadaşım Pedro 2

Tuşlar:

hareket: w,a,s,d veya yön tuşları, ateş: fare, silah değiştirme: fare orta tekerleği veya sayılar(klavyenin üst kısmındaki sayılardan), mermi doldurma: r, yavaşlatma: shift veya boşluk tuşu, durdurma: p veya esc
Arkadadaşım Pedro 2 oyunu Arena bölümleri. Zamanı yavaşlatan süper kahraman adam ile bu kez arenada gangster çetesi ile çatış ve savaş.

Nasıl Oynanır;

Level select yazılı butona basıyoruz. Gelen sayfada bölüm listesi yer alıyor. İlk bölümü seçelim. Sonraki aşamada arenada kazanılan puanlarla silah ve cephane satın alınan sayfa açılacak. Buradaki start butonuna bastığımızda arena savaşımız başlıyor.

Süper kahramanımız ve görünmez arkadaşı Pedro'nun kanunsuz sokak çeteleri ile savaşı arenada devam ediyor. Biliyorsunuz savaşçımızın zamanı yavaşlatma yeteneği bulunuyor. Buda arena içerisinde ona çok büyük bir güç sağlıyor. Kamramanımız şehrini kötü çetelerden kurtarmak için karşısına çıkan serserileri tek tek haklayacak. Etrafa sürekli ateş edersek mermilerimiz bitebilir. Bu yüzden çete elemanlarından geriye kalan silahları da toplamalıyız. Elimizde bulunan silahlar alt kısımda sıralanıyor. İstediğimizi seçip kullanabiliyoruz. Sağ tarafta turuncu bir çizgi olacak. Bu bizim sağlık durumumuz. Turuncu renk azaldıkça canımız bitiyor demek. Arenanın bazı yerlerinde sağlık paketleri var. Bunları alıp yeniden güç kazanabiliriz. Duvarlardan yukarı tırmanmak için önce duvara zıplayıp ardından üst kata doğru zıplamalıyız. Arenada savaşı kazanmak için belli sayıda geçiş puanı toplanmalı. Gerekli puan alındıktan sonra yeni çatışma arenasına geçmek için bölüm listesine gelerek yeni arenayı satın alıyoruz. Arena içinde çete elemanları kapılardan gelip bize saldırıyor. Ne kadar yok edersek edelim kapılardan yenileri gelecektir. Arenada dayanabildiğimiz kadar çok süre kalıp çeteyle savaşmalıyız. Süper kahraman ile zamanı yavaşlatın ve çete elemanlarını haklayın!

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

My Friend Pedro: Arena

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar