güzel
yeni
Arkadaşım Pedro

Arkadaşım Pedro

Tuşlar:

hareket: w,a,s,d, ateş: fare, silah değiştirme: fare orta tekerleği veya 1,2,3,4,5,6,7(klavyenin üst kısmındaki sayılardan), mermi doldurma: r, yavaşlatma: shift veya boşluk tuşu, durdurma: p veya esc
Arkadaşım Pedro oyunu oyna. Yalnız bir adam gangster çetesine savaş açtı. Özel yetenekli kahraman sokakları haydutlardan temizleyecek. Çatışma oyunu.

Nasıl Oynanır;

New game butonuna bastığımızda oyun başlıyor. Karakterimizin Pedro adında görünmez bir arkadaşı var. Ona ne yapacağı hakkında yardımcı olacak. Çıkan konuşmaları fare ile tıklayıp geçiyoruz. İlk önce hangi tuşları kullanacağımız gösteriliyor. Sırasıyla söylenenleri yapıp sağa doğru ilerleyelim. Biraz sonra kahramanımızın hiçte sıradan biri olmadığını anlayacağız. Süper adamımız zamanı yavaşlatıyor. Savaşırken zamanı yavaşlatma kullanıp mermilerden kaçacak. Adamımız bu özelliğiyle durdurulması zor bir savaşçıya dönüşmüş. Şehri kirleten gangster çetesinin başına bela oluyor. Savaşçımızın karşısında kötü adamlar çaresiz!

Eğitim aşamasını geçtikten sonra artık çete elemanları ile karşılaşmaya hazırız. Bölümde ne yapacağımızı görünmez arkadaşımız Pedro bize söyleyecek. Aslında çok karmaşık bir şey yok. Yolumuza çıkan gangsterleri yok ediyoruz. Onlardan geriye kalan silahları alıp kullanabiliyoruz. Sol alt kısımda sahip olduğumuz silahlar ve hangi sayıya bastığımızda alındığı gösteriliyor. Sağ alt köşede ise kalan mermi sayıları yazacak. Bunun hemen üzerinde turuncu renkte bir çizgi göreceksiniz. İşte buda bizim sağlık durumumuzu belirtiyor. Turuncu renkli dolgu tükendikçe canımız azalacak. Kahramanımızı hayatta tutabilmek için odalarda bulunan beyaz renkli sağlık kutularını alacağız. Yinede gücümüzü fazla tüketmeden savaşmaya bakalım. Çeteye saldırırken zamanı yavaşlatma yeteneğimizi sıkça kullanırsak fazla hasar almayız. Oyunda etaplar uzun ve çok sayıda çete elemanı her an her yerden çıkabilirler. Korkusuzca savaşıp kötü adamları haklıyoruz.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

My Friends Pedro

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar