güzel
yeni
Pirana Balığı

Pirana Balığı

Tuşlar:

fare
Pirana Balığı oyunu 1 oyna. Tehlikeli ve aç, katil pirana saldırısı yap. İnsan yiyen, koca dişli, saldırgan vahşi balık besle. Pirana istilası korku oyunu.

Nasıl Oynanır;

"Play" butonuna tıklıyoruz. Ana sayfadan "go" butonu ile devam edelim. Sahil haritasına geleceğiz. Sol tarafata suyun üzerindeki kesik çizgili çemberi tıklıyoruz. Pirana balığının görevinin ne olduğu gösteriliyor. Kutuyu üzerindeki butondan kapatıp oyuna başlıyoruz. Saldırgan, vahşi bir Pirana balığını yöneteceğiz. Balığımız oldukça aç. Yani avlanmak için çok hevesli! Onu hemen besle. Denizde kayıkla gezen insanlar var. Çok tehlikeli sularda gezindiklerinden habersizler. Korku dolu anlar yaşayacaklar. Onların kayıklarını batır, insanları suya düşür. İnsan yiyen koca dişli balığı besle. Katil balık Pirana hızlıca parçalayıp yutacak. Piranayı biraz uzaklaştırıp yeniden saldırtacağız. Bölüm arasında balığı geliştirip büyütüyoruz. Korkunç pirana saldırısı oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Feed Us

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar