güzel
yeni
Pirana Balığı 5

Pirana Balığı 5

Tuşlar:

fare
Pirana Balığı 5 oyunu oyna. Vahşi pirana bu kez park havuzunda tutuluyor. Tehlikeli ve aç piranayı burada tutabilirler mi? Pirana saldırısı oyunu.

Nasıl Oynanır;

Biraz bekledikten sonra çıkacak olan "play" butonlarına basarak sayfaları geçerek oyuna başlıyoruz. Pirana balığımız akvaryuma hapsedildi. Onu buradan kurtar. Akvaryumdan kaçmak için yukarı zıpla. Sonrada merdivenlerden giderek diğer havuza gir. Kovayı alarak sağ taraftaki duvarı kıralım. Artık kaçabiliriz. Pirana balığımız karada fazla duramıyor. Bu yüzden onu suyun dışında çok tutmuyoruz. Sağa doğru yol alıp avlanmaya başlayabiliriz. Balığımıza çeşitli görevler verilecek. Görevlerin neler olduğu ekranda yazacak. İnsan yiyen katil balığı besleme, saldırı yapma benzeri görevler yapılıyor. Aç balığı doyurduktan sonra bölüm aralarında onu dahada güçlü yapacak özellikler alıyoruz. Göl sularının alt kısımlarında ışık saçan bir bitki oluyor. Oraya gittiğimizde bölümden çıkıyoruz. Pirana saldırısı yap ve balığı besle.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Feed Us 5

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar