güzel
yeni
Pirana Balığı 4

Pirana Balığı 4

Tuşlar:

fare
Pirana Balığı 4 oyunu oyna. Tehlikeli vahşi piranayı yakaladılar. Katil piranayı uçakta ki akvaryum havuzundan kaçır. Yolcuları aç pirana saldırısı bekliyor.

Nasıl Oynanır;

"Ok" işaretine basıyoruz. Hemen ardından "play" butonlarına basarak ilerlediğimizde oyun başlıyor. Pirana balığını yakalayıp akvaryuma hapsettiler. Uçağın deposuna konan piranayı buradan kurtar. Sağa sola hareket edip cama çarp. Akvaryumu kır ve piranayı kurtar. Daha sonra kırmızı düğmeye basıyoruz. Çalışan iki tane fanı da patlattıktan sonra uçak düşüyor. Suya girdikten sonra artık balığımız özgür. Sol üst köşedeki süre sona erince ana sayfaya gidiyoruz. Burada "go" butonua basalım. Ne yapmamız gerektiği gösterilecek. Yine "go" butonuna basarak oyuna başlıyoruz. Bot batırma ve bunun gibi çeşitli saldırı görevlerini yerine getireceğiz. Doğal olarak balığımız aç. Öncelikle onu yolumuza çıkanları yiyerek besle. Bu tehlikeli sularda öylece gezilmeyeceğini göster. Hızlı olmalı ve süre bitmeden hemen sldırmalıyız. Vahşi balığımız için bu kez görevler daha zorlu. Pirana saldırısı yap ve herkesi korkut.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Feed Us 4

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar