güzel
yeni
Balon Sihirbazı

Balon Sihirbazı

Tuşlar:

fare
Balon Sihirbazı oyunu oyna. Balon patlatan usta sihirbaz adam gösteri yapıyor. Sihirbazın balonları patlatması etkileyici ve şaşırtıcı olması için çeşitli mekanizmalar kurulmuş.

Nasıl Oynanır;

Stage select yazılı butona tıklayalım. Açılan listeden 1. bölümü seçerek devam ediyoruz. Open yazılı butona basıyoruz. Tanıtım sayfası açılacak. Burayı ok işaretlerinden veya skip yazılı butondan izlemeden geçebiliriz. Sonrasında oyun başlıyor. Sihirbaz ile balonları patlatacağız. Fare sol tuşuna basılı tutup hedef alıyoruz. Faremizi sihirbaza yakınlaştırıp uzaklaştırdıkça kartları fırlatma hızımız değişiyor. Hedef alırken çıkan çizgi bize atışımızın nereye gideceği hakkında yardımcı olacak. Tüm balonları patlatmak için atış hakkı sayımız sol alt köşede yazıyor. Bölümler ilerledikçe balonları patlatmak için farklı yollar buluyoruz. Tabiki sihirbazlı balon patlatma oyunu da sihirli ve bulmacalı olacak. Teknoloji ve bilginin de bir çeşit sihir olduğunu unutmayın. Zekanızı kullanın ve tüm balonları patlatın.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

The Great Bazooki

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar