güzel
yeni
Efsane Korsanlar

Efsane Korsanlar

Tuşlar:

hareket: yön tuşları veya w,a,s,d, aktifleştirme: aşağı hareket tuşu, ateş: fare
Efsane Korsanlar oyunu. Korsanlar arasında savaş başlıyor. Hazine için korsanlara karşı savaş. Takımlar halinde korsan savaşı oyna.

Nasıl Oynanır;

Play botununa basalım. Ana sayfa açıldığında instant action yazan bir buton göreceksiniz; burası hemen oyun kurup başlamak için. Biz tekrar play butonuna basarak devam edelim. Tanıtım kısmını herhangi bir tuşa basarak geçebilirsiniz. Sonrasında oyunun tuşlarını gösteren bilgilendirme kutusu açılıyor. Eğer tuşları değiştirmek isterseniz gösterilen tuşun üstüne tıklayıp klavyeden onun yerine kullanmak istediğimize tuşluyoruz. Bu menüyü kapatmak için ok işaretine bastığımızda korsan gemisine geliyoruz. Burası oyun için ayarlar ve seçimler yaptığımız yer. Diğer korsanların yanına gelip boşluk tuşuna bastığımızda çeşitli kıyafetlerin bulunduğu sayfa açılıyor. Buradan takım arkadaşlarımızın elbiselerini seçebiliyoruz. Kendi elbisemizi değiştirmek için ise korsan gemisindeki dolabı kullanacağız. Gemiyi biraz dolaştığınızda bir kuş kafesi bulacaksınız. Bu kafesten korsan savaşı sırasında bize yardımcı olacak bir hayvan alabiliyoruz. Bunun için önce oyunda puan toplamak gerekli. Geminin hemen sol tarafında silah seçenekleri bulunan liste bulunuyor. Şimdi gelelim nasıl oyun kuracağımıza. Oyunda iki farklı başlatma seçeneği var. İlki bölümler halinde ilerleme, diğeri ise kendimizin oyunda ki birçok ayarı değiştirebildiğimiz oyun kurma kısmı. Geminin sağ tarafına gittiğimizde üzerinde ünlem işareti bulunan iki tane yer göreceksiniz. Alt taraftakinin üzerine gelip boşluk tuşuna bastığımızda bölüm haritası açılıyor. haritadan ok işaretli seçeneğe tıklayıp oyunu başlatıyoruz. Her bölümün amacı farklı oluyor. Bölümün oynanış şeklinin ne olduğu sol üst köşede yazacaktır. Hemen altında da oyun skoru gösteriliyor. Kendimiz oyun kurmak istediğimizde ise korsan gemisinde bulunan yukarıdaki ünleme gelip boşluk tuşuyla sayfayı açıyoruz. Sol üst tarafta bölüm resmini göreceksiniz. Resmin üzerindeki ok işaretlerinden diğer savaş alanlarınıda seçebilirsiniz. Resmin hemen sağ tarafında bir açıklama ve hemen altında 4 tane kutu var. Bu kutular oynanış türünü seçmemizi sağlıyor. Sırasıyla skorlu, hayatta kalmalı, bayrağa sahip olma ve bayrağı kapma oyunlarından oluşuyor. Açıklama kısmındaki sayı ise oyunu kazananın kaç puana ulaşması gerektiğini seçtiğimiz yer. sayfanın ortasında teams yazılı bir yer var. Yanlarındaki eksi artı butonlarından takım sayısını belirliyoruz. Bunun altında takım listesini göreceksiniz. Üzerine geldiğimizde yine eksi ve artı butonları çıkıyor. Buda korsanlar arasında savaş takımlarının korsan sayısını belirliyor. Oyunu başlatmak için sağ alt köşedeki ok işaretine basıyoruz. Savaş alanında bazı hazine sandıkları çıkıyor. Bunların üzerine gelip alt hareket tuşuna bastığımızda çeşitli silahlar ve sağlık paketi alabiliyoruz. Efsane Korsanlar takım halinde oynanan bir oyun. Korsanın hangi takımdan olduğu kafasındaki bandın renginden anlaşılıyor. Gerekli puana ilk ulaşan takım mucadeleyi kazanıyor. Korsanlara karşı savaş yapıp gemiyi ele geçiriyoruz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Epic Time pirates

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar
Suçlu Kovalama

Suçlu Kovalama
Zor Savunma

Zor Savunma
Cesur Savaşçı

Cesur Savaşçı
Saklambaç

Saklambaç
Ben 10 Savaş

Ben 10 Savaş
Zombi Timi

Zombi Timi
Çatışma Alanı

Çatışma Alanı
Efsane Dövüşçü

Efsane Dövüşçü
Online Savunma Taktiği

Online Savunma Taktiği
Maceracı Kız

Maceracı Kız
Fare İstilası

Fare İstilası
Hobbit: Goblin Kralı

Hobbit: Goblin Kralı
Savaşçı Takımı

Savaşçı Takımı
Online Tank Savaşları

Online Tank Savaşları
Zombi Avcıları 2

Zombi Avcıları 2
Zombi Avcıları

Zombi Avcıları
Online Silahlı Çatışma

Online Silahlı Çatışma
Dövüş Kulübü

Dövüş Kulübü
Online Sualtı Savaşı

Online Sualtı Savaşı
Şehirde Online Savaş

Şehirde Online Savaş
Raze 3

Raze 3