güzel
yeni
Karayip Korsanları Amiral

Karayip Korsanları Amiral

Tuşlar:

fare
Karayip Korsanları Amiral oyunu oyna. Açık denizde korsanlara karşı savaş yapacağız. Korsan gemilerini batırın.

Nasıl Oynanır;

Oyun açıldığında kısa bir tanıtım oyunu oynanıyor. Önce kendi gemimizi faremizle seçip daha sonra ateş edeceğimiz korsan gemisine tıklıyoruz. Gemilerimizle birkaç atış yaptıktan sonra alt kısmda menü açılacak. Buradan sağ alt köşedeki end turn yazısına tıklıyoruz ve top atışı sırası korsanlara geçiyor. Korsanların gemilerini batırdığımızda alt kısımdaki harita(map) yazısına tıklayıp oyuna başlıyoruz. Harita üzerinde gemimizle hareket ederek korsanlara saldırı düzenleyeceğiz. Return to town yazısına tıkladığımızda kendi limanımıza gidiyoruz. Burada çeşitli özellikler var. Gemimizin üstüne gelip upgrade yazısına tıkladığımızda gemiye güçlendirecek araçlar alıyoruz. Gemimizin üstündeki çarpı işaretide hasarları onarmaya yarıyor. Limanımızdaki beyaz gemi resimlerine tıklayıp buradan yeni gemiler alıyoruz. Alt kısımdaki trade yazısından alışveriş ve ticaret yapılıyor. Ticaret kısmında Buy yazısı satın almak sell ise satmak. Sol alt köşedeki yıldız işaretinden de güç durumumuzu görebiliriz. Korsanlara saldırdığımzda çıkan alt menüden de cephane seçimi ve saldırı yöntemini seçiyoruz.

Amiral gemimizle çevremizdeki çember içerisinde hareket edebiliyoruz. Korsan adalarını ele geçirdikçe hareket edip ilerleyecek ve karayip denizini korsanların hakimiyetinden kurtaracağız.


Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Caribbean Admiral

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar