güzel
yeni
Krallık Sınırları

Krallık Sınırları

Tuşlar:

fare
Krallık Sınırları Oyunu Oyna. Karanlık ordu saldırıya geçti! En seçkin askerlerini topla ve savaş. Sınır savunması ile ülkeni cesurca koru.

Nasıl Oynanır;

Oyun dosyası büyük olduğundan yüklenmesi internet hızına göre uzun sürebilir. Yükleme tamamlandığında play ve start butonlarına basalım. Açılan sayfadan kayıt olmadan oynamak için new game yazılı botunlardan birini tıklayalım. Acemi(casual), orta(normal) ve rütbeli(veteran) asker zorluk seviyelerinden birini seçiyoruz. Krallık haritasından bayrağın üzerine ve açılan menüden to battle butonuna basalım. Oyunun resimli hikayesi gelecek, fare sol tuşuna tıklayıp geçelim. Oyun başladığında nasıl oynandığını gösteren kutuyu skip yazısından geçebiliriz. Next yazısı ile tanıtımın diğer sayfaları açılıyor. Oyunda yol savunması yapıyoruz. Yolun kenarlarındaki dairelere tıkladığımızda buraya yerleştirilecek asker ve kulelerimiz gösteriliyor. Bunlar; okçu kulesi, kılıçlı askerler, lazer kulesi ve topçu kulesi. Savunmacı yerleştirmek için gerekli puanları karanlık ordudaki yok ettiğimiz askerlerden kazanıyoruz. Sol üst köşede sarı madeni para şeklinde kullanabileceğimiz puan yazıyor. Yine bu kısımda kalp şeklinde gösterilen sayı savuanmamızın güç durumu. Krallık sınırları üzerinde yoldan geçmeyi başaran her düşman askeri bir canımızı eksiltecek. Can durumunun altında wave yazısıyla gösterilen karanlık orduların yapacağı saldırı sayısı var. Oyun alanının sol alt kısmında da özel güçlerimiz yer alıyor. özel güçleri kullanmak için bu kısma tıklayıp alıyoruz ve yoldan geçen düşman birliklerinin üzerine bırakıyoruz. Sınır savunmamız hazır olduğunda sağ alt köşedeki butona basıp saldırının başlamasını sağlayacağız. Bölüm aralarında açılan harita sayfasında hero room butonundan yolun sonunda kuleyi koruyan askeri seçiyoruz. Upgrades butonundan da savunmacıları geliştirip güçlendirecek seçenekler alınıyor. Karanlık ordunun askerlerine şaman birlikleri, goblinler, orklar, köpek birliği wulflar ve dev ogreler katılırken bizde bunlara karşı kulelerimizi güçlendireceğiz. Bunun için savunmacıları yerleştirdikten sonra kuleye tıklayıp açılan menüden geliştirmeleri alıyoruz. Krallığımızın tüm sınırlarında karanlık orduya karşı zorlu bir mucadele bizi bekliyor.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Kingdom Rush Frontiers

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar