güzel
yeni
Bombacı Robot Görev

Bombacı Robot Görev

Tuşlar:

hareket: yön tuşları, bomba bırakma: boşluk tuşu
Bombacı Robot Görev oyunu oyna. Bombacılar tek kişilik görevde. Bomba bırakıp kaç ve rakip robotları patlat. Verilen görevi yap.

Nasıl Oynanır;

İlk sayfada "ok" işaretine basılacak. Oyun Türkçe olarak oynanabiliyor. Dil farklı ve değiştirmek istiyorsanız bayrak listesinden Türk Bayrağını seçerek bunu yapabilirsiniz. Sonra "başla" yazısına basıyoruz. Listeden "1." bölümü seçelim. Ardından bombacı robotlardan istediğimizi alıyoruz. Yapacağımız görev yazacak. Burayı geçince oyun başlıyor. Bombacı robot oyunumuzda bu kez yalnızız. TEk kişi olarak rakip robotlara karşı savaşacağız. Oyunda öncelikli amaç hayatta kalmak. Robotların bıraktığı bombalardan kaçıp saklanıyoruz. Bizde onları köşeye sıkıştırıp bomba ile patlatmayı deneyebiliriz. Labirebtteki engelleri bombalarla patlatıp yolumuzu açacağız. Bazılarının içinden silahlar çıkacak. Bunları alıp kullanabiliyoruz. Bölümü geçmek için ise asıl vazifeyi yerine getirmeliyiz. Bombacının görevi ne ise onu tamamlayıp yeni bölüme geçiyoruz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Bomb It Mission

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar