güzel
yeni
Maymunu Mutlu Et Macera

Maymunu Mutlu Et Macera

Tuşlar:

fare
Maymunu Mutlu Et Macera oyunu. Maymunları Sevindir 20. oyunu. Kötü kral minik maymunların oyuncaklarını kalede sandığa kitledi. Oyuncakları bul.

Nasıl Oynanır;

Mutsuz maymunlardan birini seçip go yazısına tıklayalım. Açılan sayfada maymuna bir şapka takıyoruz. Yine go yazısından devam edelim. Son olarak play butonuna bastığımızda maymunu mutlu et 20. oyunu başlıyor. Kasabadaki minik maymunların oyuncaklarına zalim kral el koymuş ve kalesinde gizli bir yerde saklıyor. Muhafızların koruduğu oyuncak sandığını geri almak için minik maymunla maceralı bir yolculuğa çıkıyoruz. Oyuncakları geri alıp minik maymuncukları sevindirmemiz gerek. Maceralı yolculukta bize lazım olacak araçları almak için önce çevreye dağılmış olan sarı altınları toplamamız gerek. Tam 20 tane altını bulmalıyız. Bunlarla kasabadaki dükkanlardan gerekli malzemeleri alacağız. Gittiğimiz yerlerde de işimize yarayacak nesneler olacak. Bunları gerekli yerlerde kullanarak yoldaki engelleri aşacağız. Çevredeki ipuçlarını da kullanıp kale kapılarının kilitlerini buluyoruz. Nasıl yapılacağını bulamadığımız yerlerde sayfamızdaki oyun çözümü videousundan ne yapacağımızı öğrenebiliriz. Küçük maymuncukların oyuncaklarını geri alın ve maymunu mutlu edin.

İyi eğlenceler. www.OyunDedem.com

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Monkey Go Happy Adventure

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar