güzel
yeni
Maymunu Mutlu Et Şeker

Maymunu Mutlu Et Şeker

Tuşlar:

fare
Maymunu Mutlu Et Şeker oyunu. Maymunları Sevindir 26. oyun. Bulmacalarla şeker diyarına saklanmış ayıcık şekerlemeleri bul ve üzgün maymunları sevindir.

Nasıl Oynanır;

Yükleme tamamlandıktan sonra play butonuna basıyoruz ve maymun ailesinden hangisini mutlu etmek istiyorsak onu seçiyoruz. Daha sonra üzerinde go yazan butona basarak devam edeceğiz. Açılan sayfada maymuna şapka takabiliyoruz. Yine go yazısından bu sayfayı geçelim. Ana sayfaya geldiğimizde play butonuna basarak oyuna başlıyoruz.

Maymunu mutlu et oyunumuzun 26. bölümünde saklı şekerleri bulmaya çalışıyoruz. Toplam 80 tane ayıcık şekilinde şekerleme gizlenmiş. Bazıları görünür şekilde bizim onları toplamamızı beklerken, bazı şeker ayıcıklarda ağaçların arkasına konulmuş. Saklı şekerlerin kalan kısmı ise daha zor yerlerde ve onları bulmak için bulmacaları çözmeliyiz. Şekerlerin bulundukları yolların ve şifrelerle kilitlenmiş bölmelerin açılması etrafta bulacağımız ipuçlarına bağlı. Gerekli ipuçları ve nesneleri bulup kullanarak tüm şekerleri buluyoruz. Bulduğumuz nesne ve araçlara bir başka yerde muhakkak ihtiyaç duyacağız. Bulduğumuz nesneleri kullanmak için üst kısımdan alıp gerekli yere bırakmamız yeterli. Kasaların kilidini açmaya yarayan şifreleri bulmak için duvarlarda veya yerde bazı işaretler ve şekillerden faydalanıyoruz. Bulduğumuz şifrelerin sırasıda yine şekillerde gizli. Oyunun takıldığınız yerlerinde sayfamızdaki oyun çözümünden yardım alabilirsiniz. Şekerlemeleri toplayın ve mutsuz maymun ile yanındaki minik maymuncukları sevindirin.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Monkey Go Happy Candy

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar