güzel
yeni
Maymunu Mutlu Et Bilim Kurgu 2

Maymunu Mutlu Et Bilim Kurgu 2

Tuşlar:

fare
Maymunu Mutlu Et Bilim Kurgu 2 oyunu. Maymunları Sevindir 27. oyun. Bilimsel bulmacaları çöz ve minik maymuncukları kurtar, bilim adamı mutsuz maymunu sevindir.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna basıyoruz. Mutlu etmek istediğimiz maymunu seçtiğimiz sayfa açılıyor. Alt taraftaki üzgün maymun ailesi içinden seçimimizi yapalım ve go yazılı butondan devam edelim. Şimdi açılan sayfada ise mutsuz maymuna şapka takarak onu sevindirebiliriz. Bu sayfayı geçmek için yine go yaızılı butona basıyoruz. Ana sayfaya geldiğimizde play butonuna basarak oyuna başlıyoruz.

Maymunu Mutlu Etme oyun serisinin 27. oyunuBilim Kurgu adlı 2. devam bölümü ile karşımızda. Oyunun hikayesi şöyle; minik maymuncuklar uzaylılar tarafından kaçırılıyor. Maymun ailesi çok üzgün. Mutsuz aileyi sevindirmek için bilim adamı maymun, kardeşlerini uzaylıların elinden kurtarmak için yola çıkıyor. Minik maymuncuklar uzaylı üssünde gizli bir bölmede tutuluyor. Oraya ulaşmak kolay olmayacak!

Bu macerada bizde bilim adamı maymuna yardım ediyoruz.Uzaylı tesisinde ilerlemek için bilimsel bulmacaları çözmeliyiz. Çevrede işimize yarayacak bazı araç parçaları bulunuyor. Öncelikle bunları toplayıp nerede kullanacağımızı bulmalıyız. Toplanılan parçalar üst kısımda sıralanıyor. Kullanmak için buradan alıp gerekli yere bırakıyoruz. Şifrelerle kapatılmış bazı geçit ve bölmelerde yer alıyor. Şifreleri öğrenmek için tesisin odalarında araştırma yapmalıyız. Elde ettiğimiz ipuçlarını birleştirerek şifrelere ulaşabiliriz. Şifre için gerekli ipuçlarını duvarlardaki yazılar veya simgelerden elde ediyoruz. Hatta sayıları veya yönleri belirtmek için farklı ipucu yöntemleri de kullanılmış olabilir... Biraz dikkat ve inceleme ile şifreleri bulacaksınız. Maymunu Mutlu Et Bilim Kurgu 2 oyununun çözümüne sayfamızdaki video kısımından ulaşabilirsiniz. Minik maymuncukları uzaylılardan kurtar ve mutsuz maymunu sevindir.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Monkey Go Happy Sci-Fi 2

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar