güzel
yeni
Maymunu Mutlu Et Bilim Kurgu

Maymunu Mutlu Et Bilim Kurgu

Tuşlar:

fare
Maymunu Mutlu Et Bilim Kurgu oyunu. Maymunları Sevindir 25. oyun. Gelecek teknolojisi araçlarındaki saklı şifreleri bul ve mutsuz maymunları mutlu et.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna basıyoruz. Açılan sayfadan mutlu etmek istediğimiz üzgün maymunu seçip go yazılı butona basalım. Şimdide maymunumuza bir şapka takıp yine aynı go yazılı butondan devam edelim. Son olarak play butonuna bastığımızda maymunu mutlu et 25. oyuna başlıyoruz.

Mutsuz maymun ailesini mutlu etmek için bu kez bilim kurgu dünyasına gideceğiz. Gelecekte karşılaşacağımız muhtemel gelişmiş teknonojilerle donatılmış uzaylılarında yer aldığı uzay bölümleri ile bulmaca odalarında ipuçları topluyoruz. Bunlar odalardaki çeşitli araçlar olabileceği gibi simgeler şeklinde şifre için ipuçlarıda gizlenmiş olarak bizim onu bulmamızı bekliyor. İpucu ararken faremizle odada araçların üzerine geldiğimizde eğer nesne işimize yarıyorsa el işareti çıkıyor. Bunun manası o nesneyi ya alıp başka yerde kullanacağız yada üzerine tıklayıp çalıştıracağız demektir. Bazı araçların çalışması için de eksik makina parçasını bulup gerekli yere takıyoruz. Bu şekilde topladığımız araçları bir başka yerde kullanacağız. Aracı üst kısımdan alıp nerede kullanılacaksa oraya bırakacağız. Şifreler ise kasaları açmak için kullanılacak. Şifrelerin ipuçları farklı farklı yerlere dağıtılmış olarakta bulunabilir. Tüm ipuçlarını toplayıp şifreyi tamamlıyoruz. Bulmacayı çözdüğümüzde bir sonraki bölüme geçiliyor. Böylece küçük maymuncukları ve mutsuz maymunu sevindiriyoruz.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Monkey Go Happy Sci-fi

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar