güzel
yeni
Maymunu Mutlu Et Masallar 2

Maymunu Mutlu Et Masallar 2

Tuşlar:

fare
Maymunu Mutlu Et Masallar 2 oyunu. Maymunları Sevindir 23. oyun. Masal bulmacalarını çözerek saklanmış minik maymunları bul ve kurtar, maymuncukları sevindir.

Nasıl Oynanır;

Play yazılı butona basıyoruz. Açılan sayfada alt taraftan mutsuz maymunlardan birini seçelim ve go yazısına basalım. Şimdi de üzgün maymunumuza bir şapka takıp aynı go yazısından devam ediyoruz. Bölüm listesine geldiğimizde 4 seçenek ve birde kilitli oyun karşımıza çıkıyor. Kilitli bölüm diğer bölümleri bitirdiğimizde oynanabilir olacak. Bölümlerden istediğimizi seçerek maymunu mutlu et 23. oyuna başlıyoruz.

Masal ve kahramanlarının yer aldığı bulmacalar çözeceğiz. Maymunu mutlu etmek için kayıp minik maymunları bulmalıyız. Minik maymunlar kilitli dolaplarda bizim onu bulmamızı bekliyor. Öncelikle çevrede bulunan ipuçları ve işimize yarayacak araçları toplamalıyız. Faremizle arama yaparken tıklayabileceğimiz yerlerde el işareti çıkarak bize yardımcı olunuyor. Bulduğumuz araçlar üst tarafta sıralanıyor, kullanırken buradan alıyoruz. Odalar arasında geçiş yapmak için ok işaretlerine tıklayacağız. Bazı şifre ile kitlenmiş yerleri açmak için başka bir yerde bulunan ipucunu bulup buna göre gerekli sayı veya işaret şifrelerini bulacağız. Masal bulmacalarını çözüp minik maymunları sevindir.

Maymunu Mutlu Et Masallar 2 oyununda size iyi eğlenceler dileriz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Monkey Go Happy Tales 2

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar