güzel
yeni
Maymunu Mutlu Et Masallar

Maymunu Mutlu Et Masallar

Tuşlar:

fare
Maymunu Mutlu Et Masallar oyunu. Maymunu mutlu et serisinin 21. oyunu. Bulmacaları çöz ve saklanmış minik maymunları bularak onları sevindir.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna basıyoruz. Alt taraftan sevindirmek istediğimiz mutsuz maymunlardan bir tanesini seçeceğiz. Daha sonra go yazılı butona basalım. Şimdi de maymunumuza güzel bir tane şapka seçip takıyoruz. Ardından yine go yazılı butona basarak devam edelim. Açılan sayfada bölüm listesi bulunuyor. Toplam 5 tane bölüm var. Oyunun bölümleri bu kez masallar üzerine kurulmuş. Çeşitli masal karakterlerinin bulunduğu bulmacalar çözüyoruz. İlk 4 bölümü tamamladığımızda bu sayfadan şimdi üzerinde anahtar resmi olan butondan yeni bir bölüm oynanabilir oluyor. Oyuna başlamak için üzerinde rakamlar yazan bölümlerden birini seçiyoruz.

Maymunu mutlu et 21. oyunda odalarda ipuçları toplayıp kapalı kapıları açarak saklı minik maymunları bulacağız. Fare işaretçimizle odayı ararken işimize yarayacak eşyayı bulduğumuzda el işareti çıkacak. Odalar arasında geçiş yapmak için sarı ok işaretlerine basmamız yeterli. Oyunda dikkatlice çevreye göz atıp gerekli eşyaları toplamalı ve ipuçları aramalıyız. Bazen duvarlarda işimize yarayacak şifreler oluyor. Oyunda bulduğumuz eşyayı ise mutlaka başka bir yerde kullanıyoruz. Elimizdeki eşyalar üst tarafta sıralanıyor. Kullanmak için faremizle alıp istediğimiz yere bırakıyoruz. Mutsuz maymunu seç ve minik yavruları bularak maymunu sevindir.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Monkey Go Happy Tales

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar